خدمات ما

خرید - فروش و  معاوضه  

ارائه کلیه خدمات عمرانی

       *مشاوره - طراحی - نظارت - اجرا
       *نقشه برداری - تفکیک اراضی
       *تهیه نقشه UTMوGPS جهت اخذ سند
       *راه سازی - پل سازی - سد سازی و دیوارکشی

 ارائه خدمات گردشگری و تفریحی

رزرواسیون ( هتل ، ویلا و مراکز اقامتی در شمال کشور)

دفتر فنی، مهندسی و املاک تاورکلیک به دلیل کارنامه مثبت و رزومه قوی که از خود در بعد نظارت و مدیریت اجرایی پروژه های عمرانی به جا گذاشته ، اکنون به عنوان مشاور خرید املاک چند شرکت سرمایه گزاری داخلی و خارجی  در شمال کشور و تهران قرار گرفته است.
لذا تا کنون موفق به خرید متراژ  زیادی  زمین جهت احداث پروژه های  توریستی - تفریحی و ویلاهای متعدد در شمال کشور و چندین واحد مسکونی ،اداری ، تجاری در شهر تهران  برای شرکتهای سرمایه گزار و ارگانها مختلف گشته است.
لذا اگر دوستان عزیز تصمیم به فروش و یا معاوضه ملک های خود ( اعم از زمین ، باغ ، ویلا ، آپارتمان و... ) دارند ، می توانند با شماره زیر تماس حاصل نمود و یا مشخصات کامل ملک خود را همراه با تصویر تلگرام نمایند .

 فرید میار نعیمی:  09124440866

 در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین قیمت ملک شما را خریداریم.

دفتر فنی، مهندسی و املاک تاورکلیک با اخذ مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، یکی از مراکز رسمی رزرواسیون ( هتل ، ویلا و مراکز اقامتی ) در شمال کشور می باشد

لازم به توضیح می باشد : دفتر فنی، مهندسی و املاک تاورکلیک به دلیل سرویس دهی بی نظیر و در اختیار داشتن مراکز اقامتی مدرن و مختلف در اقصی نقاط شمال در امر توریست و گردشگری ، مفتخر  به دریافت لوح تقدیر از سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گردیده است.